Суғурта компанияси бизнес-жараёнларини автоматлаштириш АТни баҳолаш
25 йилдан ортиқ тажрибага эга бўлган, ўрта ва кичик бизнес корхоналари ҳамда жисмоний шахслар билан ишлайдиган суғурта компанияси учун, бизнес жараёнларини автоматлаштириш, ахборот тизимидан фойдаланишни таҳлил қилиш ва баҳолаш лойиҳаси амалга оширилди.
Фармацевтика корпорацияси учун BPMS синфига мансуб тизимини жорий этиш
Бизнес жараёнлари йўлга қўйилган етакчи миллий фармацевтика ишлаб чиқарувчиларидан бири бўлган йирик NDA фармацевтика корпорацияси учун BPMS (Business Process Management System) синфидаги тизимни жорий этиш лойиҳаси амалга оширилди.
FMCG компанияси учун янги маҳсулотларни бозорга чиқариш жараёни
Бир нечта мамлакатларда ишлайдиган ишлаб чиқарувчи - FMCG учун янги маҳсулотларни яратиш ва бозорга чиқариш жараёнини оптималлаштириш (NPD) лойиҳаси амалга оширилди. Лойиҳа бошланишидан олдин NPD жараёни турли мамлакатлар ва бўлинмаларда турлича бўлган, бу маҳсулот чиқаришни секинлаштирган ва ҳаракатлар номувофиқлиги ҳамда жавобгарлик соҳаларининг ноаниқлигига олиб келган.
Creatio Service ITSM тизимини жорий этиш ва такомиллаштириш
Ўзбекистоннинг энг жадал ривожланаётган тизимли банкларидан бири учун Creatio Service ITSM тизимини жорий этиш ва такомиллаштириш лойиҳаси самарали амалга оширилди. Ушбу лойиҳа нафақат янги воситани жорий этиш, балки банкнинг АТ-операцияларини рақамли трансформация қилиш йўлидаги стратегик қадам бўлди.
BPM/DMS тизимини жорий этиш учун функционал талабларни ишлаб чиқиш
Ўзбекистоннинг бутун мамлакат бўйлаб кенг тармоқли филиаллар тизимига эга бўлган, маҳаллий ва хорижий компаниялар билан мустаҳкам ҳамкорлик алоқалари ўрнатган йирик тизим яратувчи банкларидан бири учун BPM тизимини жорий этишга қаратилган функционал талабларни ишлаб чиқиш лойиҳаси амалга оширилди.

Мы разрабатываем и кастомизируем решения, что позволяет создавать уникальные программные решения, адаптированные под бизнес-процессы компании. Наша команда подберет программного обеспечения, которое наилучшим образом соответствует потребностям компании.
Повышение эффективности
Сокращение времени для решения задач
Прозрачность процессов
Biz nima qilamiz
Bizning loyihalar
Оценка ИС автоматизации бизнес-процессов страховой компании
Для клиента, страховой компании с опытом работы более 25 лет, которые работают с предприятиями среднего и малого бизнеса, частными лицами, был реализован проект по анализу и оценке использования информационной системы автоматизации бизнес-процессов.
Для крупной фармацевтической корпорации NDA, одного из ведущих национальных фармпроизводителей с отлаженными бизнес-процессами, был реализован проект по внедрению системы класса BPMS (Business Process Management System).
Для FMCG-производителя, работающего в нескольких странах, был реализован проект по оптимизации процесса создания и вывода новых продуктов на рынок (NPD). До начала проекта процесс NPD отличался в разных странах и подразделениях, что замедляло вывод продуктов и приводило к несогласованности действий и нечеткости зон ответственности.
Для одного из самых динамично развивающихся системных банков Узбекистана был успешно реализован проект по внедрению и доработке ITSM-системы Creatio Service. Этот проект стал не просто внедрением нового инструмента, а стратегическим шагом на пути к цифровой трансформации ИТ-операций банка.
Разработка функциональных требований для внедрения BPM/DMS системы
Для одного из крупнейших системообразующих банков Узбекистана с разветвленной филиальной сетью по всей стране и налаженными партнёрскими отношениями с узбекскими и иностранными компаниями, был реализован проект по разработке функциональных требований для внедрения BPM-системы.