Суғурта компанияси бизнес-жараёнларини автоматлаштириш АТни баҳолаш
25 йилдан ортиқ тажрибага эга бўлган, ўрта ва кичик бизнес корхоналари ҳамда жисмоний шахслар билан ишлайдиган суғурта компанияси учун, бизнес жараёнларини автоматлаштириш, ахборот тизимидан фойдаланишни таҳлил қилиш ва баҳолаш лойиҳаси амалга оширилди.
Фармацевтика корпорацияси учун BPMS синфига мансуб тизимини жорий этиш
Бизнес жараёнлари йўлга қўйилган етакчи миллий фармацевтика ишлаб чиқарувчиларидан бири бўлган йирик NDA фармацевтика корпорацияси учун BPMS (Business Process Management System) синфидаги тизимни жорий этиш лойиҳаси амалга оширилди.
FMCG компанияси учун янги маҳсулотларни бозорга чиқариш жараёни
Бир нечта мамлакатларда ишлайдиган ишлаб чиқарувчи - FMCG учун янги маҳсулотларни яратиш ва бозорга чиқариш жараёнини оптималлаштириш (NPD) лойиҳаси амалга оширилди. Лойиҳа бошланишидан олдин NPD жараёни турли мамлакатлар ва бўлинмаларда турлича бўлган, бу маҳсулот чиқаришни секинлаштирган ва ҳаракатлар номувофиқлиги ҳамда жавобгарлик соҳаларининг ноаниқлигига олиб келган.
Creatio Service ITSM тизимини жорий этиш ва такомиллаштириш
Ўзбекистоннинг энг жадал ривожланаётган тизимли банкларидан бири учун Creatio Service ITSM тизимини жорий этиш ва такомиллаштириш лойиҳаси самарали амалга оширилди. Ушбу лойиҳа нафақат янги воситани жорий этиш, балки банкнинг АТ-операцияларини рақамли трансформация қилиш йўлидаги стратегик қадам бўлди.
BPM/DMS тизимини жорий этиш учун функционал талабларни ишлаб чиқиш
Ўзбекистоннинг бутун мамлакат бўйлаб кенг тармоқли филиаллар тизимига эга бўлган, маҳаллий ва хорижий компаниялар билан мустаҳкам ҳамкорлик алоқалари ўрнатган йирик тизим яратувчи банкларидан бири учун BPM тизимини жорий этишга қаратилган функционал талабларни ишлаб чиқиш лойиҳаси амалга оширилди.

Optimization and automation of business processes
We develop and customize solutions, which allows us to create unique software solutions tailored to the company's business processes. Our team will select the software that best suits the company's needs.
Improving efficiency
Reducing time to solve problems
Process transparency
Services
Our projects
Evaluation of IS of automation of business processes of an insurance company
For the client, an insurance company with experience of more than 25 years, which work with medium and small businesses and individuals, a project was implemented to analyze and evaluate the use of an information system for automating business processes.
Implementation of a BPMS-class system for a pharmaceutical corporation
For a large pharmaceutical corporation NDA, one of the leading national pharmaceutical manufacturers with well-established business processes, a project to implement a BPMS (Business Process Management System) class system was realized.
The process of launching new products to the market for an FMCG company
For an FMCG manufacturer operating in several countries, a project was implemented to optimize the process of creating and bringing new products to market (NPD). Prior to the project, the NPD process differed from country to country and from division to division, which slowed down product launches and led to inconsistencies and unclear areas of responsibility.
Implementation and finalization of Creatio Service ITSM system
For one of the most dynamically developing system banks in Uzbekistan, a project on implementation and finalization of Creatio Service ITSM-system was successfully implemented. This project was not just the introduction of a new tool, but a strategic step towards the digital transformation of the bank's IT operations.
Development of functional requirements for BPM/DMS system implementation
For one of the largest backbone banks of Uzbekistan with an extensive branch network throughout the country and established partnerships with Uzbek and foreign companies, a project to develop functional requirements for the implementation of BPM-system was realized.