Bozordagi eng qadimiy va yirik yuridik firmalardan biri bo‘lgan SBH Law Offices nizolarni hal qilishda, shu jumladan xalqaro arbitrajda yuridik yordam ko‘rsatish bo‘yicha boy tajribaga ega va tijorat faoliyatining turli sohalarida xizmatlarni taqdim etadi. Uning asosiy yonalishlari qatoriga — xorijiy investitsiyalar, sug‘urta, bank ishi, moliya, M&A, IT, hardware, shuningdek, intellektual mulkni himoya qilish, qurilish va boshqa sohalar kiradi.
ITExperts kompaniyasi bilan hamkorlik doirasida firmaning axborot xavfsizligi kompleks baholandi. Biz barcha axborot tizimlarini batafsil auditdan o‘tkazib, mijozlar ma’lumotlari va umuman kompaniya xavfsizligiga ta’sir ko‘rsatishi mumkin bo‘lgan zaifliklarni aniqladik. Joriy jarayonlarni tahlil qilgandan so‘ng, biz eng yaxshi himoya amaliyotlarini joriy etishni o‘z ichiga olgan axborot xavfsizligini optimallashtirish strategiyasini ishlab chiqdik, shuningdek, xavfsizlik darajasini oshirish uchun aniq harakatlar rejasini taklif qildik.
Ushbu loyiha korporativ va mijozlar ma’lumotlarini himoya qilishni kuchaytirish, axborot tizimlarining tashqi tahdidlarga chidamliligini oshirish, shuningdek, xalqaro xavfsizlik standartlariga muvofiqligini ta’minlash uchun muhim qadam bo‘ldi, bu esa ham mijozlar, ham firma hamkorlari tomonidan ishonchni mustahkamlashga xizmat qiladi.

Aудит информационной безопасности SBH Law Offices
Юридическая фирма SBH Law Offices, являющаяся одной из старейших и крупнейших на рынке, обладает богатым опытом в предоставлении юридической помощи в разрешении споров, включая международный арбитраж, и оказывает услуги в различных областях коммерческой деятельности. Среди её ключевых направлений — иностранные инвестиции, страхование, банковское дело, финансы, M&A, IT, hardware, а также защита интеллектуальной собственности, строительство и другие отрасли.
В рамках сотрудничества с компанией ITExperts была проведена комплексная оценка информационной безопасности фирмы. Мы осуществили глубокий аудит всех информационных систем, выявив уязвимости, которые могли повлиять на безопасность данных клиентов и компании в целом. После анализа текущих процессов мы разработали стратегию по оптимизации информационной безопасности, которая включает внедрение лучших практик защиты, а также предложили детализированный план действий для повышения уровня безопасности.
Этот проект стал важным шагом для усиления защиты корпоративных и клиентских данных, повышения устойчивости информационных систем к внешним угрозам, а также обеспечения соответствия международным стандартам безопасности, что способствует укреплению доверия как со стороны клиентов, так и партнеров фирмы.